De oplettende lezeressen was het misschien al opgevallen, de zwangerschapsupdate van vorige week eindigde op woensdag, in plaats van donderdag. Dat gerommel was dus wel degelijk het begin van de bevalling. Donderdagnacht 20 juli ben ik bevallen van onze zoon.
Lees hier het verhaal van deze flitsbevalling. Die ging zo snel dat mijn vriend hem miste….
We noemen hem Antonie Pieter, en hij woog 2742 gram. Het was nogal een flitsbevalling, het verhaal ga ik zeker nog online zetten binnenkort. We hebben wel wat kleine opstartprobleempjes, dus we zijn nog in het ziekenhuis.
Zoals je ziet heeft Antonie een sonde. Ik geef hem borstvoeding, en dat vullen we aan met afgekolfde melk. Het gaat al hartstikke goed, ik heb er alle vertrouwen in dat het goed komt.
We weten nog niet precies hoe we hem gaan noemen trouwens. Antonie vinden we allebei leuk, maar we merken dat veel mensen moeite hebben met het uitspreken zoals wij normaal vinden, haha. Misschien korten we het wel af tot Anton, of Toon, of Teun, of Tonie, of …. mogelijkheden genoeg!
22 reacties
Van harte gefeliciteerd ?
Gefeliciteerd met de geboorte van Antonie! Hopelijk kunnen jullie snel naar huis 🙂
Van harte! Wat bijzonder om je verhaal zo te mogen volgen.
Kom tot rust en hopelijk snel minder opstart problemen. En anders dat ze te doen zijn.
Hoera, welkom op de wereld, mannetje! En een dikke proficiat voor mama, papa en grote broer!
Van harte gefeliciteerd alledrie!!! Wat een mooi nieuws!!
Zelf net bevallen dacht ik al: dit verhaal klinkt best als het begin van een bevalling 🙂 Mooie naam Antonie! En prachtige baby!
Wat een droppie! Geniet er van!
Wauw! Gefeliciteerd! Hopelijk snel alles achter de rug en naar huis.
Mathiske -gelukineenrompertje- onlangs geplaatst…Anderhalf jaar bloggen| Durf ik mezelf ondertussen een blogger te noemen? 😉
Van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje Antonie. Teun en Jim klinkt leuk ?
Gefeliciteerd! Hopelijk gaat alles snel goed en mogen jullie lekker naar huis.
Ik dacht het al!
Gefeliciteerd! Ik hoop dat het snel nog wat beter gaat en jullie lekker naar huis mogen!
Yay… gefeliciteerd.
Gefeliciteerd en genietse!
?? mooie foto op Instagram!
Gefeliciteerd! Hopelijk mogen jullie snel naar huis om verder te genieten!
Gefeliciteerd!!♡♡
Gefeliciteerd met jullie zoon. Hopelijk gaat het snel beter zodat jullie naar huis mogen.
wauw gefeliciteerd! ik ben wel benieuwd naar je bevallingsverhaal!
Van harte met Antonie. Nu ben ik benieuwd hoe jullie het uitspreken. Geniet van de mooie tijd. -x-
Of Piet!!!
Lisette onlangs geplaatst…Super Mario Bros: even terug in de tijd
Ja zeker ook leuk!! Malle Pietje misschien?
Van harte gefeliciteerd met jullie mooie zoon! Hopelijk mogen jullie snel naar huis. Geniet van elkaar 🙂
Gefeliciteerd! Hopelijk zijn de opstartproblemen snel achter de rug. Hoe vindt Jim het?